8531AY-01LF
Contact Now
8531AY-01LF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:9
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 500 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 32-LQFP
Output : LVPECL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8531A
Description : IC CLK BUFFER 2:9 500MHZ 32TQFP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:9 500 MHz 32-LQFP